Naše společnost vznikla v těžké době, která nás hodně naučila.
Od roku 2009 stabilně rosteme.

prázdná galerie

Hodnoty

Věříme na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru. Podání ruky má pro nás větší váhu nežli obsáhlá smlouva.

Od našich klientů naopak vyžadujeme pružná rozhodnutí a kompetentní stanoviska. Cena pro nás není faktor, kterým bojujeme s konkurencí.

Díky vysokému úsilí a dodržování hodnot při spolupráci věříme, že vždy dokážeme přinést klientům výsledky. Nestojíme stranou, doháníme ty nejlepší, přesto nechceme být největší.

 
LinkedIn

Martin Botoš

Managing Partner

Vystudoval ekonomickou univerzitu se specializací na mezinárodní účetnictví. Od roku 2006 získával praxi jak v mezinárodních executive search společnostech, tak v menších českých firmách specializovaných na recruitment. V rámci svého působení v oblasti lidských zdrojů obsadil úspěšně desítky pozic ve středním a vyšším managementu především v oblasti financí.

Volný čas vyplňuje především sportem (MTB, bojové sporty, běh).

 
LinkedIn

Ondřej Plášil

Senior Consultant

Oblasti human resources se Ondřej věnuje od roku 2009. Za tuto dobu úspěšně pracoval na desítkách projektů. Vysokou efektivitu prokazuje především na pozicích v oblasti sales a finance. Má technické vzdělání a praxi v obchodě.

Volný čas využívá ke sportu, čtení a cestování po Evropě.

 
LinkedIn

Klára Hanušová

Senior Consultant

Klára získala vzdělání obchodního směru a ve své dosavadní praxi se profilovala v managerských pozicích především v oblasti hospitality a gastronomie. I z tohoto důvodu se v rámci naší společnosti soustředí na vyhledávání specialistů do oblasti obchodu, hospitality, zákaznického servisu a back office pozic.

 
LinkedIn

Kateřina Málková

Consultant

Katka vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a již během studií se začala aktivně zajímat o oblast lidských zdrojů a recruitmentu. Má praktické zkušenosti z banky, proto se specializuje na finanční instituce. Katka se ve volném čase věnuje cvičení, tanci a olejomalbě.

 
LinkedIn

Alena Jetelinová

HR Assistant / Researcher

Alena vystudovala vysokou školu se zaměřením na Veřejnou správu. V průběhu své předešlé praxe působila v oblasti zákaznického servisu a poté na vedoucí pozici v logistické společnosti. Své zkušenosti s prací s lidmi nyní v oboru HR skvěle využije. Ve volném čase se ráda věnuje jízdě na koni, cestování a četbě.

 
LinkedIn

Kristýna Vacková

Recruiter

Kristýna absolvovala bakalářské studium v humanitním oboru na Karlově univerzitě a poté si prohloubila svoje znalosti v rámci magisterského studia v oboru Sociální geografie na univerzitě v Amsterdamu. Své researcherské dovednosti si osvojila mimo jiné při vlastním sociologickém výzkumu v Číně, kdy se naučila komunikaci v multijazyčném a multikulturním prostředí. Kristýna se momentálně specializuje na marketingové pozice – zejména na nový digitální směr. Ve volném čase se věnuje herectví, tanci a momentálně se školí na certifikovanou lektorku jógy.

 

Novinky