Hunteři jsou příliš drazí?
Pojďme to vzít za jiný konec.

Systematicky pro vás oslovíme trh tak, abyste získali všehny aktivní i pasivní kandiáty. To vše velmi rychle. Screening je služba, se kterou jste se možná zatím nesetkali. Přináší vám výhody Executive Search za cenu, která je nižší než běžný recruitment.

5 týdnů.
5 kandidátů.

Zavoláme co nejvíce lidem na trhu tak, aby nám nikdo neunikl. Se všemi si řekneme to důležité a vybereme pro Vás 5 nej. Celé to trvá 5 týdnů. Vy rozhodujete, co se bude dít.

4x vyšší
úspěšnost hledání.
 

V posledním projektu, ve kterém jsme hledali CFO se specifickými znalostmi, si interní headhunter našeho klienta našel 30 lidí v ČR jako maximum. Přestože očekávání od nás byla skeptická, během 14ti dní jsme dodali seznam 90 dalších odpovídajících profilů.

Screening provádí specializovaný tým

Dan Dlouhý Researcher

Daniel působil na pozici interního HR specialisty v jednom z nejluxusnějších hotelů v ČR. V Brickmanu má na starosti komplexní projekty.

Klára Hanušová Senior Consultant

V náboru a Executive Search pracuje 5. rokem. Její zkušenosti zahrnují desítky složitých projektů napříč obory Hospitality, Real Estate, Banking, Consulting.

Kristýna Hrubá Recruiter

Působí v Brickman 2 roky. Díky jejímu agilnímu přístupu přináší dokonalou službu klientům i kandidátům.

Hlas
náročných
klientů.

The Screening product is very clever and effective service provided by Brickman Executive Search. I’ve collaborate with Martin and his team in the time when we needed a very quick delivery. They were able to provide pool of interesting candidates in really short period of time and in a good quality. Martin is a fair trusted partner who is a hard worker and reliable finisher.
Kristyna Simonova, COO Wunderman Prague

Pojďme
specifikovat
vaši zakázku

Pošlete nám kontakt. Ozveme se vám a společně domluvíme schůzku i návrh řešení.