Junior investiční analytik

Popis pozice

Toto výběrové řízení se týká investiční společnosti, která aktuálně z důvodu rychlého růstu vytvořila tuto novou pracovní pozici. Její fond kvalifikovaných investorů má připraveno pro investování projekty v hodnotě 1,5 mld. CZK v oblasti výstavby průmyslových parků. Do menšího teamu hledáme kandidáta, který se chce do budoucna profilovat v oblasti hodnocení investic oboru Real Estate. Tato pozice nabízí vyjímečnou možnost přechodu z rutinní činnosti fin. controllera do projektově orientované práce.

Náplň práce obsahuje:

  • úzkou spolupráci s investičním ředitelem a CFO
  • vyhodnocování jednotlivých business case případů z různých hledisek (pricing, ROI, návratnost)
  • podíl na vypracování finančních analýz, které se týkají připravovaných projektů
  • částečná účast na jednání s investory, podíl na obhájení a prezentaci investičních náhledů
  • sledování aktuální tržní situace a prognóz

Požadujeme po Vás:

  • VŠ ekonomického směru
  • praxi na pozici ve finančních analýzách/valuacích/investičních analýzách min. 1 rok
  • zájem o rozvoj v oblasti problematiky real estate a investičních fondů
  • přátelskou osobnost, teamového hráče který je schopen samostatně uvažovat
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme Vám:

  • možnost pracovat pro výjimečnou investiční skupinu na českém trhu
  • mladý a přátelský kolektiv, pracoviště v centru Prahy
  • další rozvoj a růst zkušeností díky nárustu a složitosti připravovaných projektů
  • finanční ohodnocení převyšující standard pracovního trhu

Mám o tuto pozici zájem

V případě zájmu o další informace nám prosím zašlete své CV. Pokud splňujete uvedené požadavky, budeme Vás kontakovat do 2 pracovních dní

s možností dalšího jednání přímo v naší společnosti, která se specializuje na vyhledávání profesionálů v oblasti financí.

Přiložte CV