Recruitment.
Správní lidé na správná místa.

Služba pro ty, kteří vědí, jak drahý je čas. Díky důkladné přípravě vám ke zdárnému obsazení stačí poznat jen 2,4 kandidáta.

Na jistotu

Představte si nábor, kde vůbec nepotkáte ty, se kterými by vám to neklapalo. O filtr se totiž
postaráme my.

Službou Recruitment vás provedeme bezbolestným a svižným výběrem zaměstnanců na požadované pozice.

Společně identifikujeme vaše potřeby a požadavky. Do nejmenšího detailu prozkoumáme nabídku trhu a vymyslíme řešení, jak najít adekvátního člověka.

Obracíme se jen na lidi, kteří projdou sítem přísných požadavků. Díky tomu ušetříte čas a získáte ty nejlepší kandidáty. 

Jak Recruitment funguje

1. Osobní setkání a konzultace
Než se pustíme do hledání, chceme vás poznat. Potkáme se u Vás ve firmě, abychom se seznámili s pozicí a rozklíčovali potřeby vaší společností i zaměstnanců. 

2. Hledání  kandidátů
Při recruitmentu využíváme všech dostupných zdrojů, jak se ke vhodným uchazečům dostat, zaujmout je a zjistit o nich více.

3. Průběžná prezentace těch nejlepších
Vybíráme, rozhodujeme a seznamujeme Vás jen s nejlepšími kandidáty. Průměrně nám stačí přivést 2,4 člověka na pozici.

4. Péče po nástupu
Průběžně sledujeme, zda panuje se zaměstnancem a Vámi vzájemná spokojenost. Hlídáme, jestli nepotřebujete další kolegy a nabízíme pomoc při jejich dosazování.

5. Finální výběr
Po všech setkáních vyrozumíme všechny zúčastněné strany a pomáháme řešit všechny detaily spojené s finální nabídkou s vybraným kandidátem.

S lidmi z Brickman spolupracujeme od roku 2009. Osobně jsem měla možnost Martina Botoše pokat na podzim roku 2010, kdy se naše setkání odehrálo v příjemné a velmi otevřené atmosféře. Velmi rychle jsme našli společnou cestu, jak spolupráci navázat a posunout dál dle našich potřeb. Brickman je pro nás partnerem, se kterým v rámci společné diskuze definujeme a strukturujeme konkrétní pozice, které jsou na českém trhu velmi specifické svým záběrem a není vždy jednouché je úspěšně obsadit. Během více jak pěti let jsme společně oslavili již několik úspěchů – nejdůležitější byl pro nás entusiasmus a rychlost týmu Brickman zejména na pozicích v oblasti privátního bankovnictví, financí a daní, private equity, hotelnictví/ gastronomie a energetiky. Děkujeme!
Mgr. Aneta Štědrá, HR Deputy Director, J&T SERVICES ČR, a.s.

Chcete poptat Recruitment
nebo se dozvědět víc?

Pošlete nám kontakt. Ozveme se vám a společně domluvíme schůzku i návrh řešení.