Firmám nacházíme klíčové lidi,
lidem zase životní výzvy.

Vy stanovíte náročné cíle, my přivedeme ty, kteří je splní.
Jako u více než 800 klíčových pozic, které jsme dosud úspěšně obsadili. 

Executive Search

Objevujeme ty, o kterých se říká, že na trhu nejsou. Schopné ředitele, špičkové specialisty, spolehlivé manažery do rodinných firem. Diskrétně, systematicky a s hlubokým poznáním firmy, oboru a trhu. Díky Executive Search máte jistotu, že vždy vybíráte jen z nejlepších možných.

Outplacement

Propouštíte? Podáme pomocnou ruku. Vám i vašemu bývalému zaměstnanci. Náš specialista jim během několika setkání přiblíží pracovní trendy, poradí s kariérou a pomůže s hledáním nového zaměstnání. Gentlemanské rozloučení je gesto, které se nezapomíná. 


Market Mapping

Zásadní rozhodnutí sice musíte udělat vy, ale my vám k němu dodáme argumenty. Zjistíme, jestli oproti konkurenci nepřeplácíte zaměstnance i jak snadno najdete náhradu za stávajícího ředitele. Kdo zná fakta, má náskok.

Consulting

Podpoří vaši společnost při stanovení jasných priorit pro celkovou firemní strategii. Budeme diskutovat o stylu řízení firmy, práci s talenty, strategickém plánování recruitmentu, employer brandingu, využití sociálních médií a zaměstnanecké diverzitě.

Market Screening

Výhodou této služby je rychlost dodaných výsledků a cena. Dostanete relevantní informace o kandidátech z trhu, abyste měli jistotu, že budete správně směřovat vaše recruitment aktivity. Jedná se o první část služby Executive Search a je vhodná pro mid-senior pozice. 

Naši spokojení klienti